cena na zapytanie
Akustyczna płyta styropianowa Neoacoustic ma specyficzne właściwości fizyko-mechaniczne, naturalną hydrofobowość, stabilność wymiarów po zaaplikowaniu, dobre właściwości termoizolacyjne, a także dużą wytrzymałość mechaniczną. Jest również odporne na starzenie. Poza tym płyta jest absolutnie ekologiczna, wolne od związków FCKW, które niszczą warstwę ozonowa, bezpieczna dla zdrowia, nie podrażnia skóry i nie wywołuje alergii.
Izolacja cieplna i akustyczna stropów miedzy kondygnacyjnych od dźwięków uderzeniowych w technologii podłogi pływającej o obciążeniach użytkowych do 4 kN/m w budynkach mieszkalnych: jednorodzinnych, wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego oraz użyteczności publicznej: szkołach, przedszkolach, szpitalach, bibliotekach, hotelach, biurowcach i innych.
Płyty produkowane są o wymiarach 1000 x 500 mm grubość płyt 33/30, 38/35, 43/40 mm. Informację o grubości oraz wykończeniu krawędzi płyt prosimy podawać w komentarzu do zamówienia. Ze względu na częste ruchy cenowe z przyczyn od nas niezależnych prosimy przy zakupie każdorazowo potwierdzać cenę.